Kalkulačka převodů měn

Kalkulačka převodů měn vám jednoduše najde podle aktuálních kurzů různých služeb nejlepší online směnárnu pro vámi požadované měny. Následně na ni můžete přejít a využít jejich služeb. Momentálně jsou dostupné online směnárny – TransferWise (minimální výše převodu 5 EUR), CurrencyFair (minimální výše převodu 100 EUR) a Česká spořitelna, ale v budoucnu se můžete těšit na více směnáren a služeb.

Když investujete, je zbytečné utrácet peníze na takové banalitě, jako je směna peněz, proč tedy nevybrat službu s absolutně nejlepšími podmínkami…

Pošlete kalkulačku do světa

Ušetřete poplatky vašim známým a kamarádům, sdílejte tuto kalkulačku převodů na vašich sociálních sítích…

Chci převést:

Z: Do:

TransferWise

Za 1 000,00 EUR dostanete
23 334,84 CZK
Poplatek je 5,78 EUR (započítán v ceně)
1 EUR = 23,47 CZK

CurrencyFair

Za 1 000,00 EUR dostanete
23 225,00 CZK
Poplatek je 75,00 CZK (započítán v ceně)
1 EUR = 23,30 CZK

Česká Spořitelna

Za 1 000,00 EUR dostanete
0,00 CZK
Poplatek je běžně 220 CZK (nezapočítán v ceně)
1 EUR = nan CZK

Proč jsem tuto kalkulačku vytvořil? Upřímně mě už nebavilo stále zkoušet, ve které službě je ten nejlepší kurz. Zvláště, když musíte zohlednit ještě různé další poplatky. Nabízím tedy jednoduchý způsob, jak najít službu (směnárnu) s nejlepším kurzem (i aktuálním) a to vždy velmi jednoduše.

Schází vám některá ze směnáren, neváhejte se mi ozvat na [email protected], rád se ji pokusím přidat. Bohužel, tento proces je náročný a zdlouhavý (přístup k jejich datům, smlouvy atd.), takže může přidání dalších směnáren nějakou dobu trvat. Přesto se však chystám aplikaci stále vylepšovat i na základě vašich podnětů.